ALİ UÇAK

Ali Uçak; MHP MYK ÜYESİ ve Uçak Kardeşler Ltd. Şti. firma sahiplerindendir. 


1973 yılında Siirt'de dünyaya gelen Ali Uçak, ufak yaştan beri hububatçılık yaparak babasının yanında ticarete başlamıştır.

Sektörün her kademesinde küçük yaşlardan itibaren bulunan Ali Uçak, daha sonra kardeşleri ile birlikte 1984 yılında Uçak Kardeşler firmasını kurmuşlardır.

 

Uzun yıllardır Manisa’mızın Alaşehir ilçesinde ikamet etmektedir ve Alaşehir ovasında yetişen başta üzümleri ve tarım ürünlerini dünyanın her noktasına ulaştırmaktadır.

Başarılı bir iş adamı olan Ali Uçak, sadece iş için değil Alaşehir’in çehresinin değişmesin de büyük emek sarf etmiştir. Maddi ve manevi olarak her zaman Türk çiftçisinin yanında olmuştur.

2014 yılında Alaşehir 1. sıra meclis üyesi seçilmiştir. Manisa'mızın büyük şehir olması ile birlikte aynı zamanda Manisa Büyük Şehir Meclisi'nde görev almıştır. Kendisi bütün siyası partiler tarafından sevilmektedir. Manisa ve Alaşehir için fayda sağlayacak bir çok projede yer almıştır.

2018 yılında Alaşehir Belediye Başkanı olarak görev yapmıştır.

2019 yılında MHP Alaşehir ilçe Başkanlığı görevi yapmıştır.

2021 yılından itibaren MHP MYK üyesi olarak göreve gelmiştir.

Alçak gönüllülüğü ve hayır severliği ile de milletimizin gönlünde yer eden Ali Uçak evli ve 4 çocuk babasıdır.

İzmir'de Hayrettin, Vahit, Ali kardeşler, soyadlarından marka yaratarak 1984 yılında Uçak Kardeşler şirketini kurdu. Seferihisar merkezli şirket ülkenin birçok ilinde şube açtı.

Uçak Kardeşler

Yaş Sebze & Meyve, Lojistik, Akaryakıt, Plastik

Ticari faaliyetimize 1970 yılında; sebze, meyve ve narenciye sektöründe başladık. Kurulduğumuz günden bu güne hep güvenilir bir marka olma yolunda sağlam adımlarla ilerledik ve bu duruşumuzu hiçbir şekilde bozmadık. Nitelikli, özgün, sağlam ve güvenilir marka anlayışımızın sonucunda, Uçak Kardeşler olarak, sürekli yaş meyve ve sebze ihracat birincisi ünvanlarını kazandık.

Firmamızın temel ilkesi: müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek nitelikte sağlıklı, güvenilir ve ekonomik ürünleri toplamak, işlemek ve tüketime sunmaktır.

© Copyright 2022 MHP MYK ÜYESİ ALİ UÇAK'IN RESMİ SİTESİDİR / ALAŞEHİR TV İNTERNET HİZMETLERİ
Google Analytics Kodunu buraya koyun